







Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bawełniana pościel Stałym i najpowszechniejszym materiałem pościeli jest z pewnością bawełna. Klienci cenią jej doskonałe właściwości oraz przystępną cenę. Bawełna jest oddychająca, miękka i doskonale odprowadza wilgoć. Nadaje się więc także dla osób, które bardziej się pocą w nocy. Możliwą wadą jest gniecenie się i konieczność prasowania. Latami sprawdzana bawełna jest naturalnym włóknem pozyskiwanym z bawełny, które jest delikatne dla skóry całego ciała. Materiał 100% bawełna Gramatura: 145 g/m2 Kolor Brązowy Właściwości Jednobarwny minimalistyczny motyw Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie raz na 14 dni Zalecana temperatura prania: 40°C - 60°C (zgodnie z etykietą producenta) Pościel wymaga prasowania Praktyczne rady Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie ją wypierz Pranie bielizny pościelowej należy wykonywać osobno, zawsze na lewej stronie i zapięte Używaj detergentu odpowiedniego do materiału i koloru pościeli Po praniu pościeli wybierz delikatne odwirowanie Pościel prasuj na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniu materiału i wyblaknięciu kolorów Zawartość opakowania według wyboru wariantu Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
| Materiał | Bawełna |
|---|---|
| Rozmiar pościeli | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Gramatura | 145 g/m2 |
| Rozmiar kołdry | 140 x 200 cm |
| Zapięcie | Zakładka |
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm |
| Styl pościeli | Minimalistyczny |
| Bez prasowania | Nie |
| Motyw pościeli | Jednokolorowy |
| Pora roku | Całoroczne |
| Dwustronna | Nie |
| Cena | Powyżej 50 zł |
| Zestawy | Kołdra i poduszka |
| Zalecana temperatura prania | 40 - 60 °C |
| Waga | 1,05 kg, 1,45 kg |

W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
200×200 cm, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie