







Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel z kory Natural z subtelnym naturalnym motywem to idealny wybór dla osób poszukujących idealnego połączenia elegancji i komfortu. Delikatny beżowy kolor z łatwością dopasuje się do każdego stylu wnętrza i pomoże stworzyć spokojną i przytulną atmosferę w sypialni. Praktyczna kora bawełniana to świetny materiał do łatwej konserwacji, łączący miękkość i wygodę bawełny z praktycznym wykończeniem bez prasowania. Pościel ma zapięcie na suwak, a wzór jest taki sam po obu stronach. Zestaw zawiera: 1x poszewka 70 x 90 cm 1x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Krepa |
| Zapinanie | Zamek |
| Kolor | Beżowa |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
towar dotarł na czas
Przyjemny materiał, delikatne eleganckie kolory.
przyjemny materiał

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Kropki, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko dwuosobowe, francuska, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W serduszka, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska
W magazynie
Flanelowa, guziki
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Bawełniana, muślinowa
W magazynie
140×200 cm, kwiaty
Dostawa gratis
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, flanelowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, mikrofibra
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra
W magazynie
Poliestrowa, zamek
W magazynieDostawa gratis
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, krepowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Klasyczna, na ścianę
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, satynowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie