





Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Romantyczna pościel z kory w ulubiony wzór patchwork wprowadzi czar i nutę delikatności. Oryginalne połączenie wzorów w odcieniach fioletowego i różowego koloru przywoła harmonię podczas snu i wprowadzi ciepło o każdej porze roku. Klasyczna kora bawełniana jest ulubiona przede wszystkim ze względu na łatwe utrzymanie – nie trzeba jej prasować.Pościel jest dwustronna – z jednej strony znajduje się klasyczny motyw patchworku, na drugiej stronie są fioletowe i różowe listki na białym tle. Każdego dnia możesz mieć inaczej pościelone łóżko i inny wystrój pokoju. Poszewki na poduszkę są szyte z metra, dlatego mogą się nieznacznie różnić wyglądem.Maksymalny komfort zapewnia praktyczne zapinanie na zamek.Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
| Szerokość: | 140 cm |
|---|
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Krepa |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kwiaty |
| Kolor | Fioletowa |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
jeszcze nie wypróbowano, materiał wygląda dobrze
Ta pościel w ogóle nie odpowiada temu, co było pokazane w ofercie. To zupełnie inne kolory, wcale nie są tak ładne jak na zdjęciu. Pościel wygląda jakby była już wyprana i zużyta. Dlatego ją zwracam i zamówię inną, która również mi się podobała i ma same pozytywne recenzje. Przed świętami zamawiałam także pościel krepową – piwonie, i ta jest zachwycająca. Ta tutaj się niestety nie udała.
Wskazano w wadach.
Pościel jest bardzo cienka, a kolor różni się od tego na zdjęciu.
Kolor w ogóle się nie zgadza, zamiast fioletowego jest różowy, materiał słaby.
Przyjemny materiał.
Każdy zestaw miał inny odcień fioletu, na szczęście nie jest to aż tak widoczne.

140×220 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×200 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
140×220 cm, jednokolorowa, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
140×200 cm, jesienna, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra, bożonarodzeniowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
140×200 cm, kwiaty, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
140×200 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie