




Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel bawełniana Renforcé Ciesz się wygodnym snem z pościelą z delikatnej tkaniny Renforcé. Ten typ bawełny wykonany jest z wysokiej jakości czesanych włókien i charakteryzuje się gładką, trwałą, a jednocześnie miękką powierzchnią. Materiał jest przewiewny, przyjemny w dotyku i łatwy w utrzymaniu. Pościel zachowuje trwałość kolorów i formy nawet po wielokrotnym praniu – idealny wybór na co dzień. Materiał 100% czesana bawełna Renforcé Kolor Zielony Brązowy Czerwony Właściwości Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie raz na 14 dni Zalecana temperatura prania: 40 - 60 °C (według etykiety producenta) Pościel należy prasować Praktyczne porady Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą Używaj detergentu odpowiedniego do materiału i kolorystyki pościeli Po praniu wybierz delikatne odwirowanie Prasuj pościel na lewej stronie, zapobiegając uszkodzeniu materiału i blaknięciu kolorów Zawartość opakowania według wyboru wariantu Pościel 135 x 200 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 135 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 80 x 80 cm
| Materiał | Bawełna |
|---|---|
| Rozmiar pościeli | 80 x 80 cm | 135 x 200 cm, 80 x 80 cm | 135 x 200 cm |
| Rozmiar kołdry | 135 x 200 cm |
| Pora roku | Zima, Całoroczne |
| Styl pościeli | Nowoczesny |
| Zapięcie | Suwak |
| Motyw pościeli | Zwierzęta, Świąteczny, Natura |
| Bez prasowania | Nie |
| Rozmiar poduszki | 80 x 80 cm |
| Dwustronna | Nie |
| Cena | Do 90 zł |
| Zestawy | Kołdra i poduszka |
| Zalecana temperatura prania | 40 - 60 °C |
| Waga | 0,8 kg |

200×200 cm, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie