
Szare dywaniki łazienkowe zestaw 2 szt. 60x100 cm – Foutastic
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
96,04 zł

Szarobrązowe dywaniki łazienkowe zestaw 2 szt. 60x100 cm – Foutastic
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
113,04 zł

Szare/szarobrązowe dywaniki łazienkowe zestaw 2 szt. 60x100 cm – Foutastic
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
-15 %97,74 zł
114,99 zł
Szare dywaniki łazienkowe zestaw 2 szt. 60x100 cm – Foutastic
Wymiary 60×100 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 96,04 zł
Historia cen
- 28.04.2026 - 96,04 zł
- 19.04.2026 - 96,04 zł
- 6.03.2026 - 93,49 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Szare dywaniki łazienkowe zestaw 2 szt. 60x100 cm – Foutastic
Wymiary
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 100 cm |
Specyfikacje
| Asortyment | Dywaniki łazienkowe |
|---|---|
| Zestawy | Zestawy |
| Kolor | Szara |
| Struktura materiału | Elastyczna/miękka |
| Kraj pochodzenia | TR |
| Liczba sztuk | 2 szt. |
| Materiał | Tekstylia |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 0.8 kg |
| Długość | 100 cm |
| Wykończenie | Nadruk cyfrowy/błyszczące |
| Wzór | Orientalny/ornamenty |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 850 g/m² |
| Właściwości | Antybakteryjny/odpowiedni do prania/antypoślizgowy |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 30°C/można prać w pralce |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Material | Tekstylia |
| Producent | Foutastic |
Podobne produkty

Antypoślizgowa mata łazienkowa z wypukłą strukturą Tianna
W magazynie
Okrągły ręcznie tkany dywan szenilowy Rimini
Okrągła
W magazynie
Antypoślizgowa mata łazienkowa z wypukłą strukturą Tianna
W magazynie
Dywanik pod prysznic Dywanik pod prysznic Wzory Geometryczne
Dywaniki łazienkowe

Mata łazienkowa z wypukłą strukturą Tianna, antypoślizgowa
W magazynie
Ręcznie tuftowany chodnik z wełny Eleni
W magazynie
Szary Komplet Chodniczków Łazienkowych E5-F60
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Popielaty komplet dywaników do łazienki B8-E66
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Antracytowe dywaniki łazienkowe zestaw 2 szt. 50x80 cm Cerceve – Foutastic
50×80 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Okrągły ręcznie tkany dywan szenilowy Rimini
Okrągła
W magazynie
4Home Zestaw dywaników łazienkowych Retta, 50 x 60 cm, 60 x 100 cm
Bawełniana, dywaniki łazienkowe, poliestrowa
W magazynie
Puszysty dywanik łazienkowy Bailey
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Mata łazienkowa z wypukłą strukturą Tianna, antypoślizgowa
W magazynie
Antypoślizgowa mata łazienkowa z wypukłą strukturą Tianna
W magazynie
Okrągły ręcznie tkany dywan szenilowy Rimini
Okrągła
W magazynie
Dywanik antypoślizgowy do łazienki Dywanik antypoślizgowy do łazienki Czarne Plamki
Dywaniki łazienkowe

Zestaw 2 czarnych owalnych dywaników łazienkowych Foutastic Marble
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywanik łazienkowy Dywanik łazienkowy Wzory Geometryczne
Dywaniki łazienkowe

Puszysty dywanik łazienkowy Bailey
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dwa beżowe dywaniki do łazienki S2-B46
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Zestaw czarnych chodniczków do łazienki W0-T36
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Czarne antypoślizgowe dywaniki łazienkowe P5-D11
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Dywanik łazienkowy 60x40 cm Royal − Foutastic
40×60 cm, dywaniki łazienkowe, sztukowa
W magazynie
Zestaw brązowych dywaników pod wannę i WC D2-K91
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Antypoślizgowy kremowy zestaw chodników łazienkowych T1-N34
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Elegancki zielony komplet dywaników łazienkowych L1-Z15
Dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywanik łazienkowy z bawełny organicznej Premium, antypoślizgowy
Bawełniana, dywaniki łazienkowe
W magazynie
Dywanik łazienkowy z bawełny organicznej Premium, antypoślizgowy
Bawełniana, dywaniki łazienkowe
W magazynie
Beżowe klasyczne chodniczki do łazienki M0-D04
Dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Antypoślizgowa mata łazienkowa Niam
W magazynie
Myjka CLASSIC 15x24 cm, brązowa
15×24 cm
W magazynie
Puszysty dywan z długim włosiem z wypukłą strukturą Jade
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Wisząca suszarka na pranie w kolorze srebra 11 m Gale – Metaltex
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Obrazy zestaw 3 szt. 15x15 cm – Wallity
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Czarny metalowy ociekacz 43x23,5 cm Radka – Orion
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Kremowa/w kolorze złota lampa stołowa z tekstylnym kloszem (wysokość 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Beżowa ławka z materiału bouclé Watford – House Nordic
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Torba na zakupy na kółkach 58 l – Rolser
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
Ceramiczne miski dla psa zestaw 2 szt. Dumbi – Kave Home
Miski dla psów
W magazynie
Lampa naftowa – Orion
Szklana, na długie świece, wewnętrzna
W magazynie
Ociekacz do naczyń Metaltex Felicia, 45x23 cm
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie
Biało-szary pojemnik na odpadki organiczne Addis Caddy, 2,5 l
17×18×24 cm
W magazynie
Torba na zakupy na kółkach 40 l Plegamatic Original MF – Rolser
97×27×42 cm, na kółkach
W magazynie
Porcelanowy zestaw na przyprawy Whiteline – Orion
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Zestaw 3 beżowych organizerów Bigso Box of Sweden Drawer
11×29×14 cm, zestaw, tekstylna
W magazynie
Łazienkowy kosz na śmieci w kolorze złota Wenko Auron
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Różowy kubek termiczny ze stali nierdzewnej 350 ml AeroLight™ Transit Mug Violet Blossom – Stanley
Ze stali nierdzewej, do 0
W magazynie
Wycieraczka 45x75 cm Mix Mats – Hanse Home
45×75 cm, prostokątna
W magazynie


