







Wymiary 100×56×63 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Krzesło biurowe Evon marki Bonami Essentials to praktyczny dodatek do każdego gabinetu lub biura. Jego oparcie wykonane jest z oddychającej siatki, a tapicerowane siedzisko i solidne podłokietniki zapewniają komfort podczas pracy. Krzesło stoi na stabilnej chromowanej podstawie z pięcioma kółkami, które zapewniają łatwe poruszanie się po pomieszczeniu. Dla optymalnego komfortu, krzesło ma regulację wysokości w zakresie od 89 do 96 cm, dzięki czemu można je dostosować do własnych potrzeb.
| Szerokość: | 56 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 63 cm |
| Wysokość: | 100 cm |
| Kolor | Czarna |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | CN |
| Rodzaj | Tapicerowane |
| Nośność | 120 kg |
| Waga | 9 kg |
| Właściwość | Na kółkach/regulowana wysokość/obrotowe/z podłokietnikami |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Wypełnienie | Molitan (PUR) |
| Kolekcja | Evon |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Klasyczny |
| Jakość | Basic |
| Kolor nóg | Srebrny |
| Materiał nóg | Stal |
| Powłoka | Chromowanie |
| Materiał konstrukcji | Stal/tworzywo sztuczne |
| Producent | Bonami Essentials |

57×35×74 cm, skórzana
W magazynieDostawa gratis


60×32×64 cm, krzesła obrotowe
W magazynieDostawa gratis

Krzesła gamingowe, eko skóra, medyczna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
64×33×78 cm, materiałowa
W magazynieDostawa gratis

65×35×77 cm
W magazynieDostawa gratis
Krzesła gamingowe, eko skóra, medyczna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis

110-132×69-74×47-52 cm, materiałowa, gumowana
W magazynieDostawa gratis
Krzesła gamingowe, eko skóra, medyczna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis




91-102×53×42 cm, materiałowa, gumowana
W magazynieDostawa gratis
23×42×44 cm
W magazynieDostawa gratis
Krzesła gamingowe, materiałowa, medyczna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis


Krzesła obrotowe
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis

Skórzana, eko skóra
W magazynieDostawa gratis


113-133×49×42-49 cm, materiałowa, plastikowa
W magazynieDostawa gratis
117×60×60 cm

Krzesła gamingowe, eko skóra, medyczna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
Krzesła gamingowe, eko skóra, medyczna
W magazynieDostawa gratis
54×31×77 cm
W magazynieDostawa gratis
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
22×15 cm
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
35 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, skandynawska
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×80×33 cm, metalowa, szafkowa
W magazynie
50×160×35 cm, matowa
W magazynieDostawa gratis
52×200 cm, bieżniki na stół, prostokątna

Metalowa
W magazynie