





Wymiary 170×90 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 530,4 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Czarny stalowy zestaw do przedpokoju 90x170x40 cm Aris – Bonami Essentials
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 170 cm |
| Materiał | Metal |
|---|---|
| Rodzaj szafy | Otwarta |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Nośność | 50 kg |
| Waga | 13 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Kolekcja | Aris |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Basic |
| Powłoka półek | Laminowanie |
| Materiał półki | Płyta wiórowa |
| Właściwości | Z półką/z drążkiem do szafy |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Stal |
| Powłoka | Malowanie proszkowe |
| Dekor | Dąb |
| Materiał konstrukcji | Płyta wiórowa/stal |
| Kolor | Czarny |
| Material | Metal |
| Producent | Bonami Essentials |

Metalowa
W magazynie
Drewniana, metalowa, nowoczesna
W magazynie
153×33 cm, metalowa
W magazynie
Wieszaki na wieszaki
W magazynie
175×70 cm, metalowa, nowoczesna
Do wysłania za 1 tydzień
12×21 cm, industrialna
W magazynieDostawa gratis
180×64 cm, metalowa, nowoczesna
Do wysłania za 1 tydzień
Industrialna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
7×26 cm, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, metalowa
W magazynie
160×80 cm, metalowa
W magazynie

Metalowa
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Drewniana, metalowa, skandynawska
W magazynie
Metalowa
W magazynie
180×64 cm, metalowa, rustykalna
Do wysłania za 1 tydzień
Drewniana, skandynawska
W magazynie
Metalowa
W magazynie
38×10 cm, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Metalowa, nowoczesna
W magazynie

Drewniana, metalowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Industrialna, plastikowa
W magazynie

Skandynawska
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie


Metalowa, plastikowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, kwadratowa
W magazynie
27×19×35 cm, z wieczkiem, papier
W magazynie
27×19×35 cm, bez pokrywy, papier
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieDostawa gratis
46×95×37 cm, nowoczesna, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Do pokoju, shaggy, z krótkim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
55×25×14 cm, prosta, średnica
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stołowa, średnica
W magazynie
Lampy stołowe, włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, zabawowa, sztukowa

140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy

Średnica
W magazynie
48×45×33 cm, pufy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
200×200 cm, jednokolorowa, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Fartuchy kuchenne, bawełniana, dla kobiet
W magazynie
8×30×11 cm, nowoczesna, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie