






Wymiary 45 cm, ⌀ 68 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 407,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Czarno-naturalny okrągły stolik w dekorze dębu ø 68 cm Zanu – Bonami Essentials
| Wysokość: | 45 cm |
|---|---|
| Średnica: | 68 cm |
| Kształt stołu | Okrągłe |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Kształt | Okrągły |
| Nośność | 30 kg |
| Waga | 12 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Kolekcja | Zanu |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Basic |
| Materiał półki | Płyta wiórowa |
| Właściwości | Z półką |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Stal |
| Powłoka | Laminowanie |
| Dekor | Dąb |
| Materiał konstrukcji | Szkło/stal/płyta wiórowa |
| Materiał blatu | Szkło |
| Kolor | Naturalny/czarny |
| Producent | Bonami Essentials |

45 cm, ⌀ 80 cm, szklana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, kwadratowa, rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, owalna, industrialna
Dostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, dębowa
Dostawa gratis
Okrągła, metalowa, industrialna
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, szklana
Dostawa gratis
Szklana, zestawy
Do wysłania za 3 tygodnie
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Rustykalna
W magazynie
Rustykalna
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, szklana
Dostawa gratis
Nowoczesna, kwadratowa, rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, szklana, prostokątna
Dostawa gratis
Szklana, metalowa, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Szklana, retro
W magazynieDostawa gratis
⌀ 45-65 cm, okrągła, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniane ogrodzenia
W magazynie
Marmurowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie
Okrągła, nowoczesna, rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, rozkładana
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, szklana
W magazynie
Szklana
W magazynieDostawa gratis
Industrialna
W magazynie
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
10×78×69 cm, szklana, kwadratowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, kwadratowa, dębowa
Dostawa gratis
Marmurowa, drewniane ogrodzenia
W magazynie
40 cm, ⌀ 80 cm, szklana, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, szklana, kwadratowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
35 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, skandynawska
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
52×200 cm, bieżniki na stół, prostokątna

45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Metalowa
W magazynie

111×95×36 cm, matowa, dębowa
W magazynieDostawa gratis