




Wymiary 74 cm, ⌀ 120 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 919 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Okrągły stół w dekorze orzecha ø 120 cm Rivo – Bonami Essentials
| Wysokość: | 74 cm |
|---|---|
| Średnica: | 120 cm |
| Kształt | Okrągłe |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Orzech włoski |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Nośność | 110 kg |
| Waga | 28 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Funkcja rozkładania | Nie |
| Kolekcja | Rivo |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Basic |
| Kolor nóg | Czarny |
| Materiał nóg | Stal |
| Powłoka | Malowanie proszkowe/papier |
| Dekor | Orzech |
| Materiał konstrukcji | MDF/stal |
| Materiał blatu | MDF |
| Producent | Bonami Essentials |

Rozkładana
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, drewniana

Nowoczesna, drewniana, drewniana

Nowoczesna, drewniana, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, owalna

Rozkładana, nowoczesna, okrągła

Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, drewniana

Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, klasyczna

Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, dębowa

Rozkładana, nowoczesna, okrągła

Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Nowoczesna, okrągła, marmurowa

Rozkładana, drewniana, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, szklana, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Metalowa
W magazynie
Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
53×77×44 cm, plastikowa
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
300×120 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
45×75 cm, prostokątna
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
220×230 cm, pikowana
W magazynie
Stojąca, z pompą
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie


11×16×29 cm, tekstylna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Wieszaki na papier toaletowy i szczotki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie