


Wymiary 70×70 cm, ⌀ 70 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Liście kukurydzy Wymiary Długość: 70 cm Szerokość: 70 cm Wysokość: ok. 1 cm Waga: 0,7 kg Specyfikacja Dekoracyjny dywanik z naturalnego materiału Każdy egzemplarz jest unikalny dzięki naturalnemu kolorowi Solidne szycie zapewnia długą żywotność Zalecane jest tylko ręczne czyszczenie Naturalna elegancja dla twojego domu Dodaj swojemu wnętrzu naturalny i przytulny wygląd dzięki stylowemu dywanowi z naturalnych materiałów. Delikatna tekstura i neutralny wygląd łatwo wpasują się w różne typy wnętrz – od nowoczesnych po rustykalne. Dywan nie tylko uczyni przestrzeń bardziej przytulną, ale jednocześnie zapewni przyjemne odczucia podczas codziennego użytkowania. Świetnie pasuje do salonu, sypialni i przedpokoju, gdzie stworzy harmonijną atmosferę i podkreśli ogólny charakter pomieszczenia.
| Szerokość: | 70 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 70 cm |
| Średnica: | 70 cm |
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Rodzaj | Gotowe |
| Wysokość włosu | Średni włos, Krótki włos |
| Kolor | Beżowa |
| Materiał | Juta |
| Twarz | Okrągłe |
| Wzór | Jednokolorowe |
| Styl | Nowoczesny, Rustykalny |
| Rodzaj materiału | Naturalne |
| Kształt | Okrągły |
| Umieszczenie | Wnętrza |
| Długość | 70 cm |
| Metraż | Gotowe |
| Wzór dywanów | Jednokolorowy |
| Zastosowanie | Mieszkalne |
| Waga | 0,7 kg |

80×250 cm, shaggy, jednokolorowa
W magazynie
160×230 cm, zewnętrzna, shaggy
W magazynie
80×200 cm, do pokoju, chodniki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy

160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, jutowa, naturalna
W magazynie
55×80 cm, chodniki, shaggy

120×170 cm, do pokoju, shaggy

200×290 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
190×280 cm, do pokoju, jutowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
80×200 cm, do pokoju, chodniki
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×180 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Do pokoju, shaggy, jutowa

240×340 cm, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach

160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis
20×65 cm, nakładki na schody, do pokoju
W magazynie
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
160×230 cm, zewnętrzna, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×235 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
127×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie