



Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 52 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bawełniana pościel Stałym i najbardziej rozpowszechnionym materiałem pościeli jest z pewnością bawełna. Klienci doceniają jej doskonałe właściwości i przystępną cenę. Bawełna jest przewiewna, miękka i doskonale odprowadza wilgoć. Dlatego nadaje się również dla osób, które mocniej się pocą w nocy. Możliwą wadą jest jej tendencja do marszczenia się i konieczność prasowania. Wypróbowana przez lata bawełna to naturalne włókno pochodzące z bawełny, które jest delikatne dla skóry całego ciała. Materiał 80% bawełna | 20% mikrofibra - poliester Gramatura: 90 g/m2 Kolor Turkusowy Biały Złoty Właściwości Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie raz na 14 dni Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (według etykiety producenta) Pościel należy prasować Praktyczne porady Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wypierz Pościel pierz oddzielnie, zawsze na lewej stronie i zapiętą Użyj detergentu odpowiedniego dla materiału i kolorystyki pościeli Po wypraniu pościeli wybierz delikatne wirowanie Pościel prasuj na lewej stronie, aby uniknąć uszkodzenia materiału i blaknięcia kolorów Zawartość opakowania według wybranej wersji Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszwy na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewki na poduszkę 70 x 90 cm
| Materiał | Bawełna, Mikrofibra, Poliester |
|---|---|
| Rozmiar pościeli | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Rozmiar kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm |
| Dwustronna | Tak |
| Styl pościeli | Nowoczesny |
| Zapięcie | Suwak |
| Motyw pościeli | Abstrakcyjny |
| Bez prasowania | Nie |
| Gramatura | 90 g/m2 |
| Pora roku | Całoroczne |
| Cena | Do 50 zł |
| Zestawy | Kołdra i poduszka |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |
| Waga | 0,7 kg |

Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
200×200 cm, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
200×220 cm
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Klasyczna, bawełniana
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
95×120×200 cm, tapicerowana, nowoczesna
W magazynie
70×90 cm, nowoczesna, kwiaty
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie