
4Home Szklany pojemnik do żywności z wiekiem Bamboo, 950 ml, 950 ml
Szklana, na żywność
W magazynieWymiary 26 cm, ⌀ 26 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 49,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Forma do ciasta Granite będzie nieodzownym pomocnikiem w każdej kuchni podczas przygotowywania pysznych wypieków. Nieprzywierająca powierzchnia XYNFLON, wykonana na bazie PTFE – politetrafluoroetylenu, jest niezwykle wytrzymała, charakteryzuje się doskonałymi właściwościami nieprzywierającymi i jest łatwa w utrzymaniu. Uzupełniona praktyczną plastikową pokrywką z uchwytem ułatwiającym przenoszenie. Grubość ścianki: 0,4 mm
| Szerokość: | 26 cm |
|---|---|
| Średnica: | 26 cm |
| Rodzaj | Na ciasta |
|---|---|
| Rozkładane | Tak |
| Kształt | Okrągłe |
| Materiał | Metal, Teflon |
| Kolor | Szara |
| Waga | 0,51 kg |
| Zmywarka | Nie |
| Producent | Banquet |

Szklana, na żywność
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Plastikowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Zaciemniająca, do drzwi, jednokolorowa
W magazynie
W paski, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Plastikowa, na lody
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Okrągła, mała, samonawadniająca
W magazynie
Do kuchni, metalowa, z kloszem
W magazynie
180×200 cm, frotowa
W magazynie