




Wymiary 50×180×30 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 344 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał MDF Kolor Biały z delikatnym połyskiem Wymiary Szerokość: 180 cm Głębokość: 30 cm Całkowita wysokość: 50 cm Wysokość stolika bez podstawy: 40 cm Wysokość podstawy: 10 cm Szerokość podstawy: 160 cm Waga brutto: 30 kg Specyfikacja 3 szuflady Dostarczane w częściach do montażu
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Wykończenie powierzchni | Połysk |
|---|---|
| Materiał | Laminat |
| Rodzaj stolika telewizyjnego | Wiszące |
| Kolor | Biała |
| System zamykania | Z drzwiami |
| Miejsce do przechowywania | Z szafkami |
| Wieszak na telewizor | Nie |
| Kształt | Wąski |
| Waga | 30 kg |
| Typ zakotwiczenia | Bez nožiček |

Nowoczesna, głębokość, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
60×167×40 cm, industrialna, matowa
W magazynieDostawa gratis
47×160×35 cm, drewniana, industrialna
W magazynie
49×160×32 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
44×90×30 cm, na nóżkach, matowa
W magazynie
Szklana, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
34×200×32 cm, drewniana, wisząca
Dostawa gratis
33×200×45 cm, wisząca, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, industrialna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, wisząca, dębowa
Dostawa gratis
Nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, głębokość, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, dębowa, industrialna
Dostawa gratis
Nowoczesna, głębokość
Dostawa gratis
47×160×35 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
Drewniana, dębowa, industrialna
Dostawa gratis
Drewniana, rustykalna, industrialna
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, industrialna
W magazynie
52×100×32 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, matowa

Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
44×120×30 cm, dębowa, na nóżkach
W magazynie
57×150 cm, nowoczesna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, głębokość, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
36×190×31 cm, drewniana, wisząca
W magazynieDostawa gratis

50×40 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
87×206 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie