
Outsunny Stolik boczny z rattanu Ø60 cm z hartowanym szklanym blatem Styl boho do ogrodu i balkonu Drewno naturalne | Aosom PL
31×64×64 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynieDostawa gratisWymiary 36×54×28 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ten piękny drewniany stolik z metalową, składaną podstawą będzie doskonale pasował do salonu, sypialni, a także przedpokoju. Jego styl nawiązuje do najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Wykonany jest z drewna paulowni, które jest bardzo wytrzymałe, solidne i lekkie.
| Szerokość: | 54 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 28 cm |
| Wysokość: | 36 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Materiał blatu | Drewno, Metal |
| Kolor | Szara |
| Materiał | Drewno + metal |
| Waga | 3,2 kg |
| Producent | 4-Home |

31×64×64 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynieDostawa gratis
73×13×73 cm, okrągła, szklana
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, metalowa
W magazynie
72×13×72 cm, okrągła, szklana
W magazynieDostawa gratis
54 cm, ⌀ 25 cm, okrągła, owalna
W magazynie
Drewniane ogrodzenia
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie