






Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 327,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel satynowa pościel Koliber marki Kvalitex wprowadzi do sypialni świeżą, egzotyczną atmosferę oraz elegancki motyw natury. Delikatne, jasne tło zdobią bujne kwiaty i kolorowe kolibry, które nadają pościeli oryginalny wygląd inspirowany tropikalną przyrodą. Pościel wykonana jest w 100% z satyny bawełnianej o splocie atlasowym z wysokiej jakości nadrukiem cyfrowym. Materiał jest wyjątkowo miękki, gładki, a dzięki delikatnemu połyskowi sprawia wrażenie luksusowego. Satyna bawełniana w naturalny sposób reguluje temperaturę, dzięki czemu latem przyjemnie chłodzi, a zimą pomaga utrzymać ciepło. Jest idealna do całorocznego użytkowania, a gładka powierzchnia zapobiega marszczeniu się i łamaniu włosów.Pościel należy do ekskluzywnej serii Luxury collection, która łączy precyzyjne czeskie wykonanie, wysokiej jakości materiały oraz dopracowane w najdrobniejszych szczegółach motywy. Druk cyfrowy zapewnia ostre kontury i trwałe, nasycone kolory. Praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny ułatwia zmianę pościeli i zwiększa komfort użytkowania. Produkt został wyprodukowany w Czechach, we własnej fabryce marki Kvalitex.Przed pierwszym użyciem zalecamy wypranie pościeli. Należy zawsze prać na lewej stronie w temperaturze 60°C, najlepiej osobno lub z podobnymi kolorami. Należy stosować delikatne środki piorące bez wybielaczy, aby nadruk zachował jasne kolory. Pościel można suszyć na wolnym powietrzu lub w suszarce bębnowej w niskiej temperaturze. Aby zachować gładki wygląd, zalecamy prasowanie na lewej stronie wśredniej temperaturze.Główne zalety produktu luksusowa 100% satyna bawełniana oryginalny motyw egzotycznych kwiatów i kolibrów wysokiej jakości nadruk cyfrowy o wyrazistych kolorach praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny część ekskluzywnej kolekcji Luxury produkt wyprodukowany w Czechach nadaje się do użytku przez cały rok Zawartość opakowania 1× poszwa na kołdrę 140 × 200 cm 1× poszewka na poduszkę 70 × 90 cm
| Szerokość: | 140 cm |
|---|
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełniany satyna, Satyna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kwiaty, Zwierzęta |
| Gęstość włókien | TC210 |
| Gramatura | 145 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |

Kwiaty, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra, bożonarodzeniowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
200×220 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
200×220 cm, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie