






Wymiary 81×50×50 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 597,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ogrodowe krzesło Mina w kolorze niebieskim wprowadzi do Państwa ogrodu lub na taras spokojną letnią atmosferę i zapewni komfort podczas codziennego wypoczynku. Połączenie intensywnie niebieskiej tapicerki i naturalnego drewna nadaje mu świeży, elegancki wygląd i pięknie prezentuje się zarówno przy basenie, jak i w kąciku ogrodowym.Konstrukcja wykonana w 100% z drewna bukowego zachwyca wytrzymałością i naturalnym usłojeniem. Drewno jest pokryte ochronną powłoką na bazie wody bez użycia lakieru, dzięki czemu zachowuje swój naturalny wygląd, a jednocześnie jest zabezpieczone do użytku na zewnątrz. Ergonomiczny kształt fotela zapewnia wygodę siedzenia, idealną do odpoczynku, czytania, a także letnich spotkań z przyjaciółmi.Dzięki składanej konstrukcji fotel Mina jest praktyczny w przechowywaniu i przenoszeniu, co doceni Pan/Pani szczególnie w sezonie, jak i poza nim.Parametry: materiał: 100% drewno bukowe wykończenie: farba na bazie wody, bez lakieru wymiary: 50 × 81 × 50 cm (szer. × wys. × gł.) długość po złożeniu: 150 cm kolor: niebieski / naturalny
| Szerokość: | 50 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 50 cm |
| Wysokość: | 81 cm |
| Materiał | Drewno |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Akacja |
| Z podłokietnikami | Tak |
| Poduszki w zestawie | Tak |
| Rodzaj | Nieregulowane |
| Funkcje | Składane |
| Kolor | Niebieska |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 100 kg |
| Producent | Hanah Home |

Głębokość
W magazynieDostawa gratis
Bujana, regulowana, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis
Regulowana
W magazynie
8×50×92 cm, bujana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
80×65×175 cm, składana, metalowa
W magazynie
Składana
W magazynie
93×55×71 cm, metalowa, z podłokietnikami
W magazynie
Bujana, nieregulowana
W magazynie
10×77×118 cm
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynie
72×52×55 cm, metalowa, sztaplowana
W magazynie
Składana
W magazynie
15×57×103 cm, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Bujana
W magazynie
Drewniana, składana
W magazynie
Składana, regulowana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Składana, metalowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Metalowa
W magazynieDostawa gratis


18×61×67 cm, drewniana
W magazynieDostawa gratis

Bujana, nieregulowana
W magazynie
Składana
W magazynie


Metalowa
W magazynie
Bujana, składana, metalowa
W magazynie

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie