


Wymiary 86×51×51 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1050,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ogrodowe krzesło June w kolorze antracytowym stworzy na Państwa tarasie lub w ogrodzie przytulne miejsce do spokojnego wypoczynku. Połączenie naturalnego drewna i ciemnej antracytowej tapicerki nadaje mu nowoczesny i ponadczasowy wygląd, dzięki czemu z łatwością wkomponuje się w różne style aranżacji przestrzeni zewnętrznej.Konstrukcja wykonana w 100% z drewna kasztanowego wyróżnia się wytrzymałością, odpornością i naturalnym usłojeniem. Drewno pozostawiono bez lakieru, dzięki czemu zachowuje autentyczny wygląd i naturalny charakter. Częścią fotela jest wodoodporna poduszka, która zapewnia wygodę siedzenia i nadaje się do użytku na zewnątrz przez cały sezon.Dzięki kompaktowym wymiarom fotel idealnie nadaje się do relaksu z książką, przy kawie lub na krótki odpoczynek na świeżym powietrzu. Dostarczany jest w stanie rozmontowanym, co ułatwia transport i pozwala na szybki montaż.Parametry: materiał: 100% drewno kasztanowe wykończenie: bez lakieru poduszka: wodoodporna wykonanie: w częściach wymiary: 51 × 86 × 51 cm (szer. × wys. × gł.) kolor: antracytowy
| Szerokość: | 51 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Materiał | Drewno |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Akacja |
| Z podłokietnikami | Tak |
| Poduszki w zestawie | Tak |
| Rodzaj | Nieregulowane |
| Kolor | Czarna |
| Kraj pochodzenia | Made in Türkiye |
| Nośność | 100 kg |
| W demontażu | Tak |
| Producent | Hanah Home |

81×50×50 cm, drewniana, składana
W magazynie

90×59×44 cm, drewniana, z drewna akacjowego
W magazynie
Wisząca
W magazynieDostawa gratis

56×24×90 cm, z podłokietnikami
W magazynieDostawa gratis

Wisząca
W magazynie

Składana, regulowana, nieregulowana
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, bujana, nieregulowana
W magazynie
Drewniana, z podłokietnikami
W magazynie
Plastikowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Regulowana
W magazynie
Metalowa
W magazynie
Drewniana, regulowana, nieregulowana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
80×63×45 cm, bujana
W magazynieDostawa gratis
Składana, regulowana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Z podłokietnikami
W magazynie
28×58×82 cm, bujana, regulowana
W magazynieDostawa gratis


93×55×71 cm, metalowa, z podłokietnikami
W magazynie

Drewniana, składana
W magazynie
115-200×108×67 cm, wisząca, bujana
W magazynie
Regulowana, nieregulowana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana, składana
W magazynieDostawa gratis

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie