
Mexen Nolan pisuar wiszący, czarny mat - 37065570
34×55×32 cm, wisząca, okrągła
Wymiary 69×38×33 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Mexen Oliver pisuar wiszący, czarny mat to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych łazienek. Produkt wykonany z ceramiki sanitarna, o wymiarach 69x38x33 cm, charakteryzuje się eleganckim, matowym wykończeniem. Montaż wiszący zapewnia oszczędność miejsca, a dopływ z góry wyróżnia go pod względem wygody użytkowania. Owalny kształt dodaje uroku i stylu każdemu wnętrzu.
| Szerokość: | 38 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 33 cm |
| Wysokość: | 69 cm |
| Rodzaj | Wiszące |
|---|---|
| Kształt | Okrągłe |
| Odpływ | Tylny |
| Kolor | Czarna |
| Powierzchnia | Mat |
| Seria | Oliver |
| Producent | Mexen |

34×55×32 cm, wisząca, okrągła

36×70×31 cm, wisząca, projektowa

65×36×31 cm, wisząca, okrągła

Wisząca
W magazynie

29×50×25 cm, wisząca, okrągła

38×47×32 cm, wisząca, okrągła

Wisząca, okrągła, tylna



30×40×26 cm, wisząca, projektowa

34×36×52 cm, wisząca, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, kwadratowa, okrągła

34×36×52 cm, wisząca
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca
W magazynie
Wisząca
W magazynie


Stojąca samodzielnie, kwadratowa, okrągła


Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca
W magazynie
Wisząca
W magazynie
Stojąca samodzielnie
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca, okrągła, tylna

Wisząca, projektowa, okrągła

Stojąca samodzielnie, okrągła, tylna



Do narożnika

51×33 cm, kwadratowa, ceramiczna


Z prawej





Prawa

Prostokątna


Klasyczna

Elektryczna, termostat, głębokość

Elektryczna, termostat

Elektryczna, termostat

Podtynkowa