
Mexen Oliver pisuar wiszący, czarny mat - 37016970
69×38×33 cm, wisząca, okrągła
Wymiary 65×36×31 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Mexen Mateo pisuar wiszący, czarny mat to elegancki i funkcjonalny produkt do każdej nowoczesnej łazienki. Wykonany z ceramiki sanitarnej, ma wymiary 65x36x30,5 cm i montaż wiszący, co pozwala na łatwe utrzymanie czystości. Jego owalny kształt oraz matowa, czarna powierzchnia nadają mu wyjątkowy styl. Dopływ wody z góry zwiększa wygodę użytkowania, a seria Mateo gwarantuje wysoką jakość i trwałość.
| Szerokość: | 36 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 31 cm |
| Wysokość: | 65 cm |
| Rodzaj | Wiszące |
|---|---|
| Kształt | Okrągłe |
| Odpływ | Tylny |
| Kolor | Czarna |
| Powierzchnia | Mat |
| Seria | Mateo |
| Producent | Mexen |

69×38×33 cm, wisząca, okrągła

36×70×31 cm, wisząca, projektowa

34×55×32 cm, wisząca, okrągła

Wisząca
W magazynie
29×50×25 cm, wisząca, okrągła


30×40×26 cm, wisząca, projektowa

38×47×32 cm, wisząca, okrągła

Wisząca, okrągła, tylna

34×36×52 cm, wisząca, okrągła
W magazynieDostawa gratis

34×36×52 cm, wisząca
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, kwadratowa, okrągła


Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca, kwadratowa, okrągła

Stojąca samodzielnie, kwadratowa, okrągła

Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca
W magazynie
Wisząca
W magazynie
Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca, kwadratowa, okrągła


Wisząca, okrągła, tylna

Wisząca
W magazynie

Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca, kwadratowa, okrągła


Wisząca, kwadratowa, okrągła



Do narożnika

51×33 cm, kwadratowa, ceramiczna






Prawa

Prostokątna

Elektryczna, termostat, głębokość

Elektryczna, termostat

Elektryczna, termostat

Z prawej


Klasyczna

Podtynkowa