
Mexen Oliver pisuar wiszący, czarny mat - 37016970
69×38×33 cm, wisząca, okrągła
Wymiary 36×70×31 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Mexen Lucas to nowoczesny pisuar wiszący, dostępny w eleganckim, czarnym matowym wykończeniu. Dzięki wymiarom 70x36x31 cm, idealnie pasuje do różnych łazienek. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej, co gwarantuje trwałość i łatwość utrzymania w czystości. Górny dopływ oraz owalny kształt zapewniają funkcjonalność oraz estetykę. Mexen Lucas to doskonały wybór dla osób ceniących styl i wygodę w swojej łazience.
| Szerokość: | 70 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 31 cm |
| Wysokość: | 36 cm |
| Rodzaj | Wiszące |
|---|---|
| Styl | Projektowe |
| Kształt | Okrągłe |
| Odpływ | Tylny |
| Kolor | Czarna |
| Powierzchnia | Mat |
| Seria | Lucas |
| Producent | Mexen |

69×38×33 cm, wisząca, okrągła

34×55×32 cm, wisząca, okrągła

65×36×31 cm, wisząca, okrągła

29×50×25 cm, wisząca, okrągła


30×40×26 cm, wisząca, projektowa

Wisząca
W magazynie

Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca, okrągła, tylna

Wisząca, kwadratowa, okrągła


38×47×32 cm, wisząca, okrągła

Wisząca, kwadratowa, okrągła

34×36×52 cm, wisząca
W magazynieDostawa gratis
Stojąca samodzielnie, kwadratowa, okrągła

Wisząca
W magazynie
Wisząca
W magazynie
Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca, kwadratowa, okrągła

34×36×52 cm, wisząca, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca, okrągła, tylna


Stojąca samodzielnie
W magazynieDostawa gratis

Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca, kwadratowa, okrągła


Wisząca
W magazynie
Stojąca samodzielnie, okrągła, tylna



Do narożnika

51×33 cm, kwadratowa, ceramiczna


Z prawej





Prawa

Prostokątna


Klasyczna

Elektryczna, termostat, głębokość

Elektryczna, termostat

Elektryczna, termostat

Podtynkowa