




Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 58,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
4Home powłoczka na Poduszkę relaksacyjną Mąż zastępczy. Powłoczka jest przeznaczona do poduszki Mąż zastępczy, którą po kliknięciu znajdziesz tutaj. Z ładnie powleczoną poduszką Twoja sypialnia będzie wyglądała naprawdę stylowo i wygodnie.
| Zapinanie | Zamek błyskawiczny |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Kolor | Biała |
| Motyw | Jednokolorowe |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 50 x 150 cm |
| Rozmiary poduszki | 50 x 150 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Wspaniała poduszka. Wygodne spanie przy problemach z kręgosłupem.
Znakomity produkt. Polecam.
Doskonała poszewka na poduszkę (Zamiennik męża 50x150), gęsty, ale przyjemny materiał w dotyku. Bardzo praktyczne jest to, że poszewka zapina się na zamek błyskawiczny, który jest wszyty wzdłuż dłuższego boku, dzięki czemu wkładanie poduszki jest bardzo wygodne. Pomyślano również o detalu, który zakrywa sam zamek, więc zamek nie jest widoczny ani wyczuwalny przy dotyku.

45×120 cm, prostokątna, bawełniana
W magazynie
55×180 cm, prostokątna, bawełniana
W magazynie
Lniana, rustykalna, retro
W magazynie
Lniana, rustykalna, retro
W magazynie
Lniana, rustykalna
W magazynie
Guziki
W magazynie
Jednokolorowa
W magazynie

Na zamek
W magazynie
Lniana, rustykalna, na zamek
W magazynie


Retro
W magazynie



Guziki
W magazynie
Lniana, rustykalna
W magazynie

Na zamek
W magazynie
Lniana, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Guziki, satyna
W magazynie
Bawełniana, jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Na zamek
W magazynie



Na zamek
W magazynie

Elastyczna
W magazynie

Ochraniacze na materac
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Klasyczna, na ścianę
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie