




Wymiary 55×180 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Poszewka z wysokiej jakości 100% bawełny jest przeznaczona na poduszkę Mąż zastępczy, którą znaleźć można tutaj. Z tą piękną poszewką na poduszkę Twoja sypialnia będzie sprawiała wrażenie stylowej i wygodnej.
| Szerokość: | 55 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 180 cm |
| Kształt | Prostokątne |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek błyskawiczny |
| Materiał | Bawełna |
| Kolor | Biała |
| Motyw | Jednokolorowe |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 55 x 180 cm |
| Rozmiary poduszki | 55 x 180 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

45×120 cm, prostokątna, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Lniana, rustykalna, retro
W magazynie
Lniana, rustykalna, retro
W magazynie
Lniana, rustykalna
W magazynie
Guziki
W magazynie
Jednokolorowa
W magazynie

Na zamek
W magazynie
Lniana, rustykalna, na zamek
W magazynie


Retro
W magazynie



Guziki
W magazynie
Lniana, rustykalna
W magazynie

Na zamek
W magazynie
Lniana, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Guziki, satyna
W magazynie
Bawełniana, jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Na zamek
W magazynie



Na zamek
W magazynie

Elastyczna
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Klasyczna, na ścianę
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie