
Świąteczny obrus wodoodporny Płatki śniegu srebrny, 140 x 140 cm
Obrusy bożonarodzeniowe, kwadratowa, okrągła
W magazynieNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 29,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Piękny obrus z haftem dla prawdziwego świątecznego komfortu i atmosfery. Delikatny świąteczny haft na szarym tle rozjaśni Twój dom. Obrusy są ozdobą każdego stołu, więc udekoruj również swój. Docenisz jakość i wytrzymały materiał, który bardzo dobrze trzyma swój kształt.
| Szerokość: | 140 cm |
|---|
| Asortyment | Obrusy bożonarodzeniowe |
|---|---|
| Materiał | Poliestr |
| Kształt | Prostokątne |
| Kolor | Szara |
| Rozmiar | 120 x 140 cm |
| Rozmiary | 120 x 140 cm |
| Sezon | Święta |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4-Home |

Obrusy bożonarodzeniowe, kwadratowa, okrągła
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe, kwadratowa, okrągła
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe, prostokątna
W magazynie
140×240 cm, obrusy bożonarodzeniowe, okrągła
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe, poliestrowa, prostokątna
W magazynie
Serwetki świąteczne
W magazynie


Obrusy bożonarodzeniowe, prostokątna
W magazynie
33×180 cm, lniana
W magazynie
33×130 cm, serwetki świąteczne, obrusy bożonarodzeniowe
W magazynie
Serwetki świąteczne
W magazynie
Serwetki świąteczne
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe
W magazynie
33×180 cm, lniana
W magazynie
Serwetki świąteczne
W magazynie
33×180 cm, lniana
W magazynie
33×180 cm, lniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie