


Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 20,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Elegancki obrus dekoracyjny stworzy prawdziwie uroczystą atmosferę. Wprowadź do swojego domu odrobinę świątecznej elegancji i szyku i ciesz się świętami w stylowym i spokojnym nastroju. Obrus wykonany jest z wysokiej jakości tkaniny. Skład materiału: 60% poliester, 40% włókno metalowe.
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 240 cm |
| Asortyment | Obrusy bożonarodzeniowe |
|---|---|
| Materiał | Poliestr |
| Kształt | Okrągłe |
| Długość | 240 cm |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rozmiary | 140 x 240 cm |
| Sezon | Święta |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | Żaden |
| Producent | 4-Home |
Opinie użytkowników
obrus ładnie wygląda na stole
Obrus nie może być prany ani prasowany. Na początku pomyślałam, że nadaje się tylko do jednorazowego użytku, ale właściwie nawet do tego nie, ponieważ już przyszedł pognieciony z powodu złożenia w opakowaniu. Na pytanie o sposób pielęgnacji otrzymałam odpowiedź, że należy go czyścić wilgotną ściereczką. Chciałabym zobaczyć, jak to zadziała, gdy ktoś poplami go sosem pomidorowym lub gulaszem. A nawet gdybym wyprała go delikatnie, np. w wodzie w wannie, jak potem będzie wyglądał na stole, skoro nie można go prasować? Naprawdę ktoś tutaj bardzo się pomylił.
Ponadto sklep zastrzega sobie w przypadku odstąpienia od umowy i odesłania towaru jako przewoźnika Pocztę Czeską, co mi się nie podoba. Skoro to ja płacę za przesyłkę, powinnam mieć prawo swobodnie zdecydować, w jaki sposób ją odeślę.

Obrusy bożonarodzeniowe, poliestrowa, prostokątna
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe, prostokątna
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe, poliestrowa, prostokątna
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe, kwadratowa, okrągła
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe, kwadratowa, okrągła
W magazynie
Serwetki świąteczne
W magazynie
140×40 cm, serwetki świąteczne, obrusy bożonarodzeniowe
W magazynie

33×130 cm, serwetki świąteczne, obrusy bożonarodzeniowe
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe, prostokątna
W magazynie

33×180 cm, lniana
W magazynie
Serwetki świąteczne
W magazynie
Serwetki świąteczne
W magazynie
Obrusy bożonarodzeniowe
W magazynie
Serwetki świąteczne
W magazynie
33×180 cm, lniana
W magazynie
33×180 cm, lniana
W magazynie
33×180 cm, lniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie