


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Chroń swoje krzesła i podaruj im nowy, elegancki wygląd dzięki elastycznym pokrowcom Comfort Plus. Pokrowiec w neutralnym szaro-beżowym kolorze z klasycznym wzorem w kratę w mgnieniu oka zamieni Twoje krzesło w zupełnie nowy mebel. Pomoże ożywić stare meble i ukryć wszelkie niedoskonałości i zużycie, ale jednocześnie uchroni je przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, co docenisz mając nawet zupełnie nowe meble. Dzięki wysokiej jakości materiałowi z dużą zawartością bawełny pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku, a jednocześnie odporny na zużycie i łatwy do nałożenia. Łatwo się rozciąga we wszystkich kierunkach, dzięki czemu idealnie się dopasowuje do kształtu i ułatwia pracę podczas manipulacji. Wysokość części pokrowca na oparcie to 51 cm.
| Elastyczne | Tak |
|---|---|
| Ilość sztuk w zestawie | 2 szt. |
| Materiał | 62 % bawełna, 36 % poliester, 2 % elastan |
| Rodzaj pokrowca | Pokrowiec na krzesło |
| Rozmiar | 40 - 50 cm |
| Rozmiary | 40 - 50 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Jakość towaru
Wysokiej jakości materiał, kolor zgadza się, jak na zdjęciu.
Jakościowy materiał wystarczająco elastyczny, doskonale leżą.
Kolor nie różnił się od tego na obrazku i w rzeczywistości, jak to zazwyczaj bywa.
Jestem zadowolona.
Pokrowiec jest z grubszej tkaniny, na krześle wygląda doskonale.
Dotychczas brak




Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie




Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie




Elastyczna
W magazynie


Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie



Elastyczna
W magazynie

Plastikowa
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie
Woalowa, prosta, sztukowa
W magazynie
Prostokąt
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, sztukowa
W magazynie
Zimowa, włókno puste
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Drewniana, ścienna, designerska
W magazynie
Ekologiczna, sztukowa
W magazynie
Stal nierdzewna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

10×100×0 cm, prosta
W magazynie
Skrzat
W magazynie
Szklana
W magazynie
23×45×30 cm, plastikowa, z wieczkiem
W magazynie
Elastyczna
W magazynie