


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Odśwież swoje krzesła i chroń je przed zużyciem dzięki pokrowcom multielasycznym Comfort. Pokrowiec w ciepłym, naturalnym kolorze brązowym od razu zmieni Twoje krzesła tak, że zaskoczy wszystkich swoją nowością i świeżością. Pozwoli ożywić stare meble, zakrywając ich ewentualne ślady użytkowania i zużycia, chroniąc je zarówno przed zabrudzeniem i uszkodzeniem, co z pewnością docenią właściciele zupełnie nowych mebli. Bardzo dobrej jakości materiał o wysokiej zawartości bawełny sprawia, że pokrowiec jest przyjemny w dotyku, odporny na zużycie i łatwy w nakładaniu. Dobrze rozciąga się we wszystkich kierunkach, łatwo się dostosowując i ułatwiając pracę podczas naciągania.
| Elastyczne | Tak |
|---|---|
| Materiał | 72 % bawełna, 26 % poliester, 2 % elastan |
| Rodzaj pokrowca | Pokrowiec na krzesło |
| Rozmiar | 40 - 50 cm |
| Rozmiary | 40 - 50 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | 4Home |

Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie



Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie


Elastyczna
W magazynie
Elastyczna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie


Elastyczna
W magazynie








Plastikowa
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie
Woalowa, prosta, sztukowa
W magazynie
Prostokąt
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, sztukowa
W magazynie
Zimowa, włókno puste
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Drewniana, ścienna, designerska
W magazynie
Ekologiczna, sztukowa
W magazynie
Stal nierdzewna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

10×100×0 cm, prosta
W magazynie
Skrzat
W magazynie
Szklana
W magazynie
23×45×30 cm, plastikowa, z wieczkiem
W magazynie
Elastyczna
W magazynie