

Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 49,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wybierz dla siebie odpowiednie prześcieradło, aby zapewnić sobie jak najlepsze warunki podczas spania. Prześcieradło frotte bardziej grzeje i charakteryzuje się większą elastycznością, dlatego polecamy je na zimniejsze dni. Zaletą jest również jego łatwe utrzymanie. Prześcieradło posiada wszytą gumę w tunelu, która utrzymuje je na jednym miejscu i nie ma obawy, że się będzie przesuwało.
| Kolor | Żółta |
|---|---|
| Materiał | Frote |
| Gramatura | 140 g/m2 |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rozmiar | 90 x 200 cm |
| Rozmiary | 90 x 200 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

160×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Lniana
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, klasyczna
W magazynie
Lniana
W magazynie

Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
90×200 cm
Dostawa gratis
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Klasyczna, satyna, bawełniana satyna
W magazynie

Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Flanelowa, bawełniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie