
Zestaw poduszek do sypialni Romantic Soul
Dekoracyjna, kwiaty, wałki
W magazynieWymiary 45×45 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Nawet niewielkie, nierzucające się w oczy akcesoria mogą dodać pomieszczeniu styl lub po prostu je rozjaśnić. Poduszka z delikatnym motywem kwiatowym z przodu pozwala łatwo zmienić wystrój wnętrza. Tył poduszki jest gładki. Poszewka poduszki zapinana jest na zamek błyskawiczny.
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 45 cm |
| Wypełnienie | Poliestr |
|---|---|
| Rodzaj | Dekoracyjne |
| Materiał pokrowca | Poliester |
| Kształt | Kwadratowe |
| Motyw | Jednokolorowe, Kwiaty |
| Kolor | Beżowa |
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% poliester |
| Materiał wypełnienia | 100% poliester (włókno puste) |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiary poduszki | 45 x 45 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | 4-Home |

Dekoracyjna, kwiaty, wałki
W magazynie
Dekoracyjna, bożonarodzeniowa
W magazynie
Dekoracyjna
W magazynie
45×45 cm, kwadratowa, pierzasta
W magazynie

Dekoracyjna, okrągła
W magazynie
Prostokątna, hipoalergiczna, jednokolorowa
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Hipoalergiczna, kwadratowa, jednokolorowa
W magazynie
45×120 cm, prostokątna, hipoalergiczna
W magazynie
Hipoalergiczna, jednokolorowa, poliestrowa
W magazynie
Dekoracyjna, pierzasta, poliestrowa
W magazynie
25×33 cm, podróżna, nietypowa
W magazynie
Dekoracyjna, prostokątna, pierzasta
W magazynie

Wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, pierzasta, bawełniana
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie

Wałki, pierzasta
W magazynie
Wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, klasyczna
W magazynie

Bawełniana
W magazynie
Hipoalergiczna, jednokolorowa, poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa, pierzasta, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, dekoracyjna
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
Dekoracyjna, wałki, pierzasta
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie