





Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Żaden zmarzluch się w zimie nie obejdzie bez pościeli z flaneli. Elegancki motyw zimowych kwiatów sprawi, że nawet w mroźne dni Twoja sypialnia pięknie zakwitnie i będzie idealnie przytulnym miejscem do wypoczynku. Kojące połączenie białego tła i niebiesko-brązowego wzoru jest idealne do wywołania dobrego samopoczucia i spokojnego snu. Delikatna bawełniana flanela jest cudownie miękka i ciepła dzięki charakterystycznemu czesaniu, dzięki czemu jest idealna na chłodne jesienne i zimowe noce. Pościel jest taka sama po obu stronach i zapinana na zamek. Zestaw zawiera: · 2 poszewki na poduszkę 70 x 90 cm · 1 poszwę na kołdrę 220 x 200 cm
| Rodzaj | Francuskie |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Flanel |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kwiaty |
| Kolor | Niebieska |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 140 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 220 x 200 cm, 2 szt. 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 220 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
prezent, mam nadzieję, że dobry
wszystko w porządku, jak podano
nic
jakość

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, francuska, bawełniana
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
200×220 cm, łóżko dwuosobowe, bawełniana

Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
200×200 cm, łóżko dwuosobowe, francuska
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Plastikowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Zaciemniająca, do drzwi, jednokolorowa
W magazynie
W paski, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Plastikowa, na lody
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Okrągła, mała, samonawadniająca
W magazynie
Do kuchni, metalowa, z kloszem
W magazynie
180×200 cm, frotowa
W magazynie