





Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 104,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Żaden zmarzluch się w zimie nie obejdzie bez pościeli z flaneli. Elegancki motyw zimowych kwiatów sprawi, że nawet w mroźne dni Twoja sypialnia pięknie zakwitnie i będzie idealnie przytulnym miejscem do wypoczynku. Kojące połączenie białego tła i niebiesko-brązowego wzoru jest idealne do wywołania dobrego samopoczucia i spokojnego snu. Delikatna bawełniana flanela jest cudownie miękka i ciepła dzięki charakterystycznemu czesaniu, dzięki czemu jest idealna na chłodne jesienne i zimowe noce. Pościel jest taka sama po obu stronach i zapinana na zamek. Zestaw zawiera: • 1 poszewkę na poduszkę 70 x 80 cm • 1 poszwę na kołdrę 160 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe, Łóżko dwuosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Flanel |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kwiaty |
| Kolor | Niebieska |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 140 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 160 x 200 cm, 70 x 80 cm |
| Rozmiary kołdry | 160 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 80 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, francuska, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
140×200 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
W serduszka, kropki, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, francuska, poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa, francuska, bawełniana
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie

Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Patyczkowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Kwadratowa
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Drewniana, plastikowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Porcelanowa, szklana
W magazynie
LED, metalowa, skandynawska
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie

Stojąca, plastikowa
W magazynie