




Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pędź na indiańską wyprawę z uroczym lisim przyjacielem. Piękny, zabawny motyw na jasnoniebieskim tle pobudzi dziecięcą wyobraźnię i wniesie magię do codziennego snu. Wywołaj uśmiech na twarzy dziecka i zapewnij mu komfortowe warunki do spania pełne nowych snów i przygód. Wysokiej jakości 100% bawełna zapewnia maksymalny komfort i jest delikatna nawet dla wrażliwej skóry dziecka. Dzięki temu można zasypiać ze świadomością, że zadbano o komfort dzieci w najdrobniejszych szczegółach. Pościel jest taka sama po obu stronach i posiada wygodne zapięcie na zamek błyskawiczny. Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm
| Dla kogo | Dla chłopców |
|---|---|
| Asortyment | Klasyczne |
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Motyw | Zwierzątka |
| Kolor | Niebieska |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Jak na obrazku.
Piękne obrazy, wysokiej jakości bawełna.
Dość cienki materiał.
Piękny wzór

Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie

Bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Dinozaury, dla chłopców, do łóżeczka
W magazynie
Klasyczna, z mikrofibry
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry, satyna
W magazynie
Dinozaury, bawełniana satyna
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry
W magazynie
90×200 cm, klasyczna, bawełniana satyna
W magazynie
Dinozaury, dla chłopców, do łóżeczka
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, klasyczna, guziki
W magazynie
Klasyczna, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry, satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Dinozaury, dla chłopców, do łóżeczka
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Klasyczna, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, guziki, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
W doniczce
W magazynie
Na drzwi, na stół
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie

Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Klasyczna, na ścianę
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Ogrodowa, klasyczne dziecięce huśtawki, wisząca
W magazynie
Polarowa, poliestrowa
W magazynie