





Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 119,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zapewnij sobie najbardziej komfortowy sen dzięki bawełnianej pościeli Renforcé. Romantyczny motyw gałązek w połączeniu z delikatnymi odcieniami błękitu i bieli wprowadzi do sypialni poczucie harmonii i spokoju. Jej elegancki i stonowany wygląd sprawia, że świetnie pasuje do różnych stylów dekoracyjnych. Pościel wykonana z przyjemnego materiału zachowuje wszystkie ulubione właściwości bawełny i zyskuje więcej przewiewności w wykończeniu renforcé. Ponadto możesz cieszyć się łatwiejszą konserwacją, ponieważ w przeciwieństwie do klasycznej bawełny, pościel mniej się gniecie i lepiej schnie. Pościel jest taka sama po obu stronach i ma zapięcie na zamek błyskawiczny. Zestaw zawiera: 1x poszewka 70 x 90 cm 1x poszwa na kołdrę 140 x 220 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Kwiaty |
| Kolor | Niebieska |
| 4home | 4HOME |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikrofibra, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Poliestrowa, zamek, bożonarodzeniowa
W magazynieDostawa gratis
Bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, satynowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, zamek
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana, guziki
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie