


Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 149,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Naturalny motyw kwiatowy uzupełniony geometrycznymi elementami zachwyci wszystkie miłośniczki ponadczasowej elegancji. Pościel bawełniana w atrakcyjnej kolorystyce, łączącej fioletowe odcienie, wprowadzi do sypialni powiew świeżości. Poszewki na poduszki 90 x 70 cm są szyte z metra, dzięki różnorodności wzoru każda jest inna. Pościel jest uszyta z wysokiej jakości bawełny, która jest przewiewna, przyjemna w dotyku i gwarantuje komfortowy sen przez cały rok. To po prostu pościel, którą pokochasz od pierwszego wejrzenia i dotyku. Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwa na kołdrę 140 x 220 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Kolor | Fioletowa |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 125 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze przedłużona długość |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 220 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 220 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Stanex |

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Poliestrowa, zamek
W magazynieDostawa gratis
Kwiaty, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, krepowa, zamek
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Poliestrowa, zamek
W magazynieDostawa gratis
Bawełniana, krepowa, mikrofibra
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, mikrofibra
W magazynie

Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Poliestrowa, na sztuki, obrusy
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie