



Wymiary 60×60 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Nowy obrus sprawi również, że Twoja jadalnia będzie wyglądała świeżo i oryginalnie, a ponadto niezawodnie ochroni każdy stół przed zniszczeniem i zabrudzeniem.
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Asortyment | Obrusy |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Metraż | Na sztuki |
| Kształt | Kwadratowe, Okrągłe |
| Motyw | Kwiaty |
| Materiał | Bawełna, Poliestr |
| Rozmiary | 60 x 60 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | 4-Home |

90×90 cm, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Okrągła, prostokątna, na sztuki
W magazynie
Obrusy, ozdoby
W magazynie
Obrusy
W magazynie
Obrusy
W magazynie
Lniana, obrusy
W magazynie
33×130 cm, bieżniki na stół, okrągła
W magazynie
33×130 cm, bieżniki na stół, prostokątna
W magazynie

Bawełniana, obrusy
W magazynie

Okrągła, kwadratowa, na sztuki
W magazynie
Na metry, obrusy
W magazynie
Lniana, prostokątna
W magazynie
Prostokątna, kwiaty, obrusy
W magazynie

Prostokątna, obrusy
W magazynie

Lniana, owalna
W magazynie
Bieżniki na stół, okrągła, prostokątna
W magazynie
Lniana, owalna
W magazynie
Okrągła, obrusy
W magazynie
Obrusy
W magazynie
Obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
Bawełniana, obrusy
W magazynie
Okrągła, obrusy
W magazynie
Prostokątna, kwiaty, obrusy
W magazynie
Na metry, obrusy
W magazynie

Kwadratowa
W magazynie
33×130 cm, bieżniki na stół, okrągła
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie