


Wymiary 33×130 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Idealny pomocnik do dekoracji stołu i ułatwienia pracy. Stylowy dwustronny bieżnik o oryginalnym designie może być używany zarówno do odświętnych posiłków, jak i do codziennego użytku. Zawsze będzie wyglądać świetnie i sprawi, że zwykły stół stanie się przyjemnym miejscem spotkań z rodziną. Wykonany z bawełny pochodzącej z recyklingu.
| Szerokość: | 33 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 130 cm |
| Asortyment | Bieżniki na stół |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Metraż | Na sztuki |
| Kształt | Prostokątne, Okrągłe |
| Motyw | Ozdoby |
| Materiał | Bawełna, Poliestr |
| Gramatura | 155 g/m2 |
| Rozmiary | 33 x 130 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4-Home |

Bieżniki na stół, okrągła, prostokątna
W magazynie
Bawełniana, obrusy
W magazynie
60×60 cm, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Okrągła, prostokątna, na sztuki
W magazynie
Okrągła, kwadratowa, na sztuki
W magazynie
Bawełniana, obrusy
W magazynie
Lniana, obrusy
W magazynie
33×130 cm, bieżniki na stół, okrągła
W magazynie
Okrągła, kwadratowa, bawełniana
W magazynie
Obrusy, ozdoby
W magazynie
Na metry, obrusy
W magazynie
Obrusy
W magazynie
33×130 cm, bieżniki na stół, prostokątna
W magazynie
Obrusy
W magazynie
Obrusy
W magazynie
Bawełniana, obrusy
W magazynie
Okrągła, kwadratowa, bawełniana
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie
90×90 cm, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Na metry, obrusy
W magazynie
Okrągła, prostokątna, bawełniana
W magazynie

Obrusy, ozdoby
W magazynie

Okrągła, prostokątna, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, obrusy
W magazynie
Prostokątna, obrusy
W magazynie

Obrusy
W magazynie
140×120 cm, prostokątna, zmywalna
W magazynie

Lniana, owalna
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie