







Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pozwól się ponieść falom komfortu z bawełnianą pościelą Marine. Połączenie granatu z motywem marynistycznym i kontrastującymi czerwono-białymi paskami wprowadzi do sypialni oryginalny i dynamiczny design. Wysokiej jakości 100% bawełna zagwarantuje maksymalny komfort, a nietuzinkowe wzornictwo przyciągnie uwagę od pierwszego wejrzenia. Pościel jest dwustronna - jedna strona jest ciemnoniebieska w białe kotwice, druga strona jest w czerwono-białe paski. Dzięki temu można mieszać i dopasowywać pościel każdego dnia. Pościel posiada zamek błyskawiczny dla maksymalnej wygody. Zestaw zawiera: 1 poszewka 70 x 80 cm 1x poszwa na kołdrę 160 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe, Łóżko dwuosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Motywy | Paski |
| Kolor | Niebieska |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 115 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 160 x 200 cm, 70 x 80 cm |
| Rozmiary kołdry | 160 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 80 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, krepowa, mikrofibra
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, w gwiazdy, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, francuska, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, francuska, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, flanelowa, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana satyna, satynowa, guziki
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie
Plastikowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Szklana
W magazynie

Zaciemniająca, do drzwi, jednokolorowa
W magazynie
Plażowa, sztukowa
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Sztukowa
W magazynie