

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wybierz dla siebie odpowiednie prześcieradło, aby zapewnić sobie wygodę podczas snu. Bawełniane prześcieradło jersey na pewno polubisz dzięki jego delikatności i przewiewności materiału. Zaletą jest również łatwe utrzymanie. Prześcieradło posiada wszytą gumkę w tunelu. Odpowiednie do materacy o wysokości do 25cm.
| Szerokość: | 140 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Mocowanie | Naciąg |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Materiał | Dżersej, Bawełna |
| Gramatura | 155 g/m2 |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rozmiar | 140 x 200 cm |
| Rozmiary | 140 x 200 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Piękny

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
160×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
160×200 cm, frotowa
W magazynie
180×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
90×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
160×200 cm, napinająca, wysokość
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
90×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie

Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Napinająca, frotowa
W magazynie
Lniana
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie