

Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 49,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wybierz dla siebie odpowiednie prześcieradło, aby zapewnić sobie wygodę podczas snu. Prześcieradło frotte jest ciepłe, charakteryzuje się większą elastycznością, dlatego polecamy je na chłodniejsze noce. Zaletą jest również łatwe utrzymanie, nie wymaga prasowania. Prześcieradło posiada wszytą gumę w tunelu.
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Mocowanie | Naciąg |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Materiał | Frote |
| Gramatura | 140 g/m2 |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rozmiar | 90 x 200 cm |
| Rozmiary | 90 x 200 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Są wysokiej jakości
Ładny towar, dobra cena, szybka dostawa
Wysokiej jakości i przyjemne prześcieradło.

180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
160×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Lniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
160×200 cm, napinająca, wysokość
W magazynie
180×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie

Lniana
W magazynie
160×200 cm, frotowa
W magazynie
Lniana
W magazynie

Lniana
W magazynie
90×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Napinająca, frotowa
W magazynie
90×200 cm, napinająca, wysokość
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
200×200 cm, mikropluszowa
W magazynie
Napinająca, mikropluszowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie