

Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 26,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Stylowa poszewka na poduszkę z miękkiej i ciepłej mikroflaneli. Prosty motyw płatków śniegu i choinek tworzy idealną atmosferę bajkowej zimy, a wesoła terakotowo-biała kolorystyka ożywi Twoją sypialnię lub salon podczas mroźnych zimowych dni. Poszewka jest dwustronna – z jednej strony wzór białych płatków śniegu na terakotowym tle, z drugiej strony odwrotnie. Jest wykonana z ciepłego mikrowłókna – mikroflaneli, posiada zapięcie na zamek błyskawiczny.
| Szerokość: | 50 cm |
|---|
| Kształt | Prostokątne |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek błyskawiczny |
| Materiał | Poliester |
| Kolor | Czerwona |
| Motyw | Bożonarodzeniowe, Jednokolorowe |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 50 x 70 cm |
| Rozmiary poduszki | 50 x 70 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Świąteczny wzór
Materiał
Piękny produkt, bardzo przyjemny w dotyku, kolory takie same jak na zdjęciu.
Na Boże Narodzenie rozświetlają łóżko.

Jednokolorowa, bożonarodzeniowa, kwadratowa
W magazynie
Retro, na zamek
W magazynie
Kwadratowa, na zamek, poliestrowa
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie

Na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Bawełniana, na zamek
W magazynie
Nowoczesna, retro, na zamek
W magazynie
Bawełniana, na zamek
W magazynie

Bawełniana, na zamek
W magazynie
Prostokątna, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Bawełniana, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Nowoczesna, retro, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
50×70 cm, poliestrowa
W magazynie
70×90 cm, poliestrowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
70×90 cm, poliestrowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, kwiaty
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Bawełniana, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, na zamek
W magazynie
Kwiaty, nowoczesna, orientalna
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie