

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wybierz dla siebie odpowiednie prześcieradło, aby zapewnić sobie jak najlepsze warunki podczas spania. Bawełniane prześcieradło jersey stanie się od razu ulubionym dzięki swojej miękkości i przewiewności materiału. Zaletą jest również jego łatwe utrzymanie. Prześcieradło posiada wszytą gumę w tunelu, która utrzymuje je na jednym miejscu i nie ma obawy, że się będzie przesuwało.
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Mocowanie | Naciąg |
|---|---|
| Kolor | Żółta |
| Materiał | Dżersej, Bawełna |
| Gramatura | 155 g/m2 |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rozmiar | 180 x 200 cm |
| Rozmiary | 180 x 200 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
prześcieradło jest piękne, miękkie, lśni
Prześcieradło ma ładny kolor, jest wysokiej jakości, jestem zadowolona.
- bardzo ładne, wysokiej jakości
Na prześcieradle była mała dziurka, poza tym wszystko było w porządku.
Produkt jest dobry. KURIER BYŁ BARDZO NIECHĘTNY.
Dobra cena

90×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
160×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, klasyczna
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Lniana
W magazynie
Klasyczna, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Lniana
W magazynie
90×200 cm
Dostawa gratis
Napinająca, mikropluszowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

Bawełniana, klasyczna
W magazynie

Bawełniana, napinająca, satyna
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, satyna
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie