





Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 54,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wybierz dla siebie odpowiednie prześcieradło, aby zapewnić sobie maksymalny komfort podczas snu. Prześcieradło frotte jest ciepłe, charakteryzuje się większą elastycznością, dlatego polecamy je na chłodniejsze noce. Zaletą jest również łatwe utrzymanie, nie wymaga prasowania. Prześcieradło posiada wszytą gumkę w tunelu.
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Mocowanie | Naciąg |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Materiał | Frote |
| Gramatura | 140 g/m2 |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rozmiar | 180 x 200 cm |
| Rozmiary | 180 x 200 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Na razie nie użyłam towaru.
Nie wiem, to prezent.
Zadowolenie.

90×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
180×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
90×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
160×200 cm, napinająca, wysokość
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Lniana
W magazynie

Napinająca, mikropluszowa
W magazynie
160×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
90×200 cm, napinająca, wysokość
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
90×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

Lniana
W magazynie
160×200 cm, frotowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
200×200 cm, mikropluszowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
90×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
160×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
90×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
90×200 cm, klasyczna, satyna
W magazynie
Bawełniana, dżersejowa
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie