
4Home Pościel bawełniana Scotch, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynieOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Klasyczna pościel bawełniana w kolorze czerwonym rozświetli Twoje łóżko i całe wnętrze sypialni. Pościel wykonano z bardzo delikatnej tkaniny, delikatnej przędzy o wysokiej gęstości, jej dużą zaletą jest długotrwałe zachowanie kolorów. Materiał jest niezwykle przyjemny w dotyku. To gwarancja doskonałego komfortu podczas odpoczynku! Zapięcie pościeli nie zostało wszyte po całej szerokości, z obu stron pozostawiono margines 10 cm, by zapobiec wypadaniu rogów kołdry lub poduszki. Pościel wykonano z rezerwą 5-7 cm. Po pierwszym praniu pościel zmniejszy się do wymiarów podanych na opakowaniu. Pościel wyprodukowano w Republice Czeskiej. Komplet zawiera: 2x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwę na kołdrę 240 x 200 cm
| Rodzaj | Francuskie |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Kolor | Czerwona |
| 4home | 4HOME |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 240 x 200 cm, 2 szt. 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 240 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
200×200 cm, kwiaty, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Bawełniana, krepowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie

Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
77×38×29 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie

Porcelanowa
W magazynie
Skrzat
W magazynie