




Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Oryginalnej pościeli bawełnianej z motywem z serialu animowanego Myszka Miki nie powinno zabraknąć w żadnym pokoju. Wykonana jest z przyjemnej w dotyku bawełny, która gwarantuje stabilność wymiarową i kolorystyczną pościeli. Motyw poszwy na kołdrę jest inny z każdej strony, dzięki czemu można go zmieniać w zależności od nastroju. Zestaw zawiera: · 1x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm · 1x poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
| Motyw | Myszka Miki i Minnie |
|---|---|
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
| Asortyment | Klasyczne |
| Materiał | Bawełna |
| Kolor | Czerwona |
| 4home | 4HOME |
| Bohater | Myszka Mickey |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Jerry Fabrics |

Myszka Miki i Minnie, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Klasyczna, zamek, mikroplusz
W magazynie
Mikroplusz
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Klasyczna, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie

Z mikrofibry
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Mikroplusz
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Z mikrofibry, zwierzątka
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, klasyczna, guziki
W magazynie
Klasyczna, bawełniana satyna
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Klasyczna, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Zamek
W magazynieDostawa gratis
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Zamek, z mikrofibry
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Na drzwi, na stół
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Do sypialni, nowoczesna, okrągła
W magazynie
Szklana, dawkowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie


Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie