





Wymiary 90×200 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wybierz dla siebie odpowiednie prześcieradło, aby zapewnić sobie jak najlepsze warunki podczas spania. Prześcieradło frotte bardziej grzeje i charakteryzuje się większą elastycznością, dlatego polecamy je na zimniejsze dni. Zaletą jest również jego łatwe utrzymanie. Prześcieradło posiada wszytą gumę w tunelu, która utrzymuje je na jednym miejscu i nie ma obawy, że się będzie przesuwało.
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Mocowanie | Naciąg |
|---|---|
| Kolor | Beżowa |
| Materiał | Frote |
| Gramatura | 140 g/m2 |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rozmiar | 90 x 200 cm |
| Rozmiary | 90 x 200 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Wszystko w porządku, tylko kolor nie jest beżowy, lecz morelowy. Zatem niepotrzebny zakup, miało to być dla chłopca.
Wysokiej jakości i przyjemny materiał
funkcjonalny, przyjemny.
Zadowolenie
Bardzo ładne prześcieradło, delikatne i przyjemne w dotyku.

200×220 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
180×200 cm, flanelowa, napinająca
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie


Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
90×200 cm, bawełniana
W magazynie

Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Napinająca, frotowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
160×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Lniana
W magazynie

90×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Lniana
W magazynie
Napinająca, mikropluszowa
W magazynie
160×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie

Bawełniana, napinająca
W magazynie

Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie