


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ożyw swoje meble w łatwy i szybki sposób dzięki praktycznemu multielastycznemu pokrowcowi. Pokrowiec Comfort Plus w neutralnych odcieniach szarości w stylowy wzór błyskawicznie odmieni fotel tak, że będzie wyglądał jak nowy. Pokrowiec pomoże ożywić stare meble i zakryć wszelkie niedoskonałości i zużycie, ale jednocześnie ochroni je przed zabrudzeniami i uszkodzeniami, co docenisz, mając nawet nowe meble. Dzięki wysokiej jakości materiałowi z dużą zawartością bawełny pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku, a jednocześnie odporny na ścieranie i łatwy do naciągnięcia. Bardzo dobrze rozciąga się we wszystkich kierunkach, dzięki czemu bez trudu i idealnie dopasuje się do kształtu mebla. Ułatwia pracę podczas manipulacji.
| Elastyczne | Tak |
|---|---|
| Kolor | Szara |
| Materiał | 62 % bawełna, 36 % poliester, 2 % elastan |
| Rodzaj pokrowca | Pokrowiec na fotel |
| Rozmiar | 70 - 110 cm |
| Rozmiary | 70 - 110 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Pomimo nie całkowicie dokładnych wymiarów, jest na tyle elastyczny, że dobrze się dopasowuje, jednak bardzo pomogły w tym również rolki mocujące, warto by było dołączać je w zestawie, lub przynajmniej oferować je razem z pokrowcem.
Dotychczas żadne

Uniwersalna, elastyczna
W magazynie





Uniwersalna, elastyczna
W magazynie
78×85 cm, średnica
W magazynie


















Uniwersalna, elastyczna
W magazynie






Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie