



Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Chciałbyś ożywić jakoś swój stary fotel i zakryć ślady długiego użytkowania? Multielastyczny pokrowiec stanie się doskonałym dodatkiem każdego wnętrza! Pokrowiec Comfort w kolorze terracotty w mig zmieni Twój fotel w zupełnie inny mebel, a salon znów stanie się gustowny. Pokrowiec pozwoli Ci ożywić stare meble, zakrywając ich ewentualne ślady użytkowania i zużycia, chroniąc je zarówno przed zabrudzeniem i uszkodzeniem, co z pewnością docenią właściciele zupełnie nowych mebli.Bardzo dobrej jakości materiał o wysokiej zawartości bawełny sprawia, że pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku, odporny na zużycie i łatwy w nakładaniu. Dobrze rozciąga się we wszystkich kierunkach, łatwo się dostosowując i ułatwiając pracę podczas nakładania.
| Uniwersalne | Tak |
|---|---|
| Elastyczne | Tak |
| Kolor | Pomarańczowa |
| Materiał | 72 % bawełna, 26 % poliester, 2 % elastan |
| Rodzaj pokrowca | Pokrowiec na fotel |
| Rozmiar | 70 - 110 cm |
| Rozmiary | 70 - 110 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | 4Home |

Elastyczna
W magazynie

Uniwersalna, elastyczna
W magazynie
Uniwersalna, elastyczna
W magazynie














78×85 cm, średnica
W magazynie








Elastyczna
W magazynie





Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie