
Stanex Pościel atłas gradl zielony, 140 x 220 cm, 70 x 90 cm
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynieWymiary 20×41 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 65,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Czerwona silikonowa forma do pieczenia Banquet Culinaria pomoże Ci upiec np. pyszną drożdżówkę pełną rodzynek, kandyzowanych owoców i migdałów. Idealna na śniadanie, popołudniową kawę lub do oglądania telewizji. Forma jest odporna na wysokie temperatury do 230°C, może być używana zarówno w kuchence elektrycznej, jak i mikrofalowej, nie wiąże smaków ani zapachów żywności, jest łatwa w utrzymaniu i nadaje się do mycia w zmywarce. Silikon to bardzo popularny materiał, który znalazł zastosowanie w kuchni ze względu na swoje unikalne właściwości. Wykonuje się z niego różnego rodzaju formy do pieczenia, wałki i wałkownice do ciasta, szpatułki, łopatki, różnego rodzaju przybory kuchenne i wiele innych produktów.
| Szerokość: | 20 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 41 cm |
| Materiał | Silikon |
|---|---|
| Okazja | Bożonarodzeniowe |
| Rodzaj | Na wigilie |
| Kolor | Czerwona |
| Długość | 41 cm |
| Kuchenka mikrofalowa | Tak |
| Ogrzewanie w piekarniku | Tak |
| Sezon | Święta |
| Zmywarka | Tak |
| Producent | Banquet |

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie