


Wymiary 26×37 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 56,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Forma Culinaria marki Banquet jest wykonana ze stali węglowej z powierzchnią nieprzywierającą (Xynflon). Dzięki niej można upiec do 24 sztuk pysznych i smacznych muffinek, wytrawnych lub słodkich, tak jak lubisz. Zewnętrzna i wewnętrzna powierzchnia jest srebrnoszara. Nieprzywierająca powierzchnia XYNFLON jest wykonana z PTFE (politetrafluoroetylenu), jest bardzo trwała, ma pierwszorzędne właściwości antyadhezyjne i jest łatwa w utrzymaniu. Grubość ścianki 0,4 mm. Wymiary muffinki: średnica 4,5 cm i wysokość 2,5 cm.
| Szerokość: | 26 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 37 cm |
| Kształt | Okrągłe |
|---|---|
| Materiał | Metal, Teflon |
| Kolor | Szara |
| Długość | 37,8 cm |
| Sezon | Święta |
| Zmywarka | Nie |
| Producent | Banquet |

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie