

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Na żadnym stole nie powinno zabraknąć wysokiej jakości bawełnianej podkładki. Jest gustowna i jednocześnie praktyczna. Gwarantuje ochronę każdego stołu przed uszkodzeniem i zabrudzeniem, a także nada każdemu stołowi nowego wyglądu.
| Szerokość: | 33 cm |
|---|
| Motyw | Kwiatowe |
|---|---|
| Kształt | Prostokąt |
| Kolor | Fioletowa |
| Materiał | Tekstylia |
| Rozmiary | 33 x 45 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4-Home |

Kwiatowa, prostokąt, tekstylna
W magazynie
Kwiatowa, prostokąt, tekstylna
W magazynie
Kwiatowa, prostokąt, tekstylna
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie





Kwadrat, tekstylna, jednokolorowa
W magazynie

⌀ 17 cm, bambusowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie
⌀ 33 cm, koło
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Prostokąt, tekstylna, jednokolorowa
W magazynie
29×29 cm, ⌀ 29 cm, koło, tekstylna
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie









Koło
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Prostokąt, tekstylna, zestawy
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie