

Wymiary 180×200 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wybierz dla siebie odpowiednie prześcieradło, aby zapewnić sobie jak najlepsze warunki podczas spania. Bawełniane prześcieradło jersey stanie się od razu ulubionym dzięki swojej miękkości i przewiewności materiału. Zaletą jest również jego łatwe utrzymanie. Prześcieradło posiada wszytą gumę w tunelu, która utrzymuje je na jednym miejscu i nie ma obawy, że się będzie przesuwało.
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Mocowanie | Naciąg |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Materiał | Dżersej, Bawełna |
| Gramatura | 155 g/m2 |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rozmiar | 180 x 200 cm |
| Rozmiary | 180 x 200 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
prezent do pościeli
Przyjemne
Kolor według wyboru
Anulowałam zamówienie.
Nic
prześcieradło ma świetny kolor, a materiał jest w porządku

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Lniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
160×200 cm, napinająca, wysokość
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Klasyczna, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Lniana
W magazynie
160×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
160×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
90×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
90×200 cm, napinająca, wysokość
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
180×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
Lniana
W magazynie

Frotowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie

Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
90×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Lniana
W magazynie
90×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie